Referencie

Helena Hyblerová
 
Spolupráca s tebou ma veľa naučila, si človek s veľkým srdcom. Vedieš ľudí správnym smerom, každý deň mi dávaš neskutočnú silu ísť ďalej a ďalej. Som lepším človekom aj vďaka tebe
Martina Sottova
 
Spolupracovať s top líderkou, ktorá je z praxe a všetko, čo poradí, predtým sama vyskúša ako to funguje, je asi najväčší dar, aký môžte dostať. Ak ste ochotní učit sa a napredovať, tak Erika je tá správna osoba, ktorá bude stáť za vami a pomahať vám vpred. Svojou obrovskou trpezlivosťou a vytrvalosťou ma učí, že všetko sa dá. Stačí si určiť cieľ a rozplánovať na drobné. A takýmto spôsobom chcem aj ja viesť svoj tím ľudí, aby každý, kto sa rozhodne pre spoluprácu, dosiahol svoj cieľ a splnil si svoj sen.
Ľudmila Topičová
 
Nemám první zkušenost mít nad sebou sponzora, ale rozhodně je pro mě první zkušenost, mít ho tak super jako je ERIKA AMBRÓZY. Děkuji za tohle setkáni s člověkem, který je tu pro mě kdykoli potřebuju a dělá svou práci srdcem.
Martina Zušťáková
 
Erika je super baba, ktorá mi ukázala cestu, ktorú som 5 rokov hľadala…. Naučila ma  veľa vecí….
Za čo  som jej veľmi vďačná. Jedno z toho, bolo negatívne myslenie…. Pamätám na deň, keď mi povedala že už viac taký negativizmus od teba nechcem počuť….
Aj sa stalo…. Je super kamoška, ktorá má podržala v ťažkých chvíľach, ale aj úžasná líderka, ktorá ma vedie po ceste po ktorej si aj ona sama prešla…. Úžastná mentorka….
Ďakujem Erika že sa naše životy stretli…
Hanka Jírů
 
Touto cestou bych chtěla poděkovat Erice za její rady. Za její obrovskou pomoc, podporu. 

Vždy když jsem nevěděla jak dál a byla myšlenkami na dně zavolala jsem Erice ona mě vždy motivuje a jedu dál. Vážím si každé chvilky co si pro mě najde  čas. 
 
Vím že pokud půjdu cestou kterou mě Erika ukazuje budu na stejné úrovni jako je ona
Eri děkuji za podporu