Lepšia Budúcnosť

Ahoj, volám sa Erika

Snažím sa pracovať s ľuďmi, ktorí sú pripravení a rozhodnutí zahájiť vlastné podnikanie a vytvoriť si život o ktorom snívali. Využite bezplatnú konzultáciu a zmeňte si svoj život.

Môj príbeh 

Som človek z praxe, v oblasti predaja, budovania, vedenia sa pohybujem od roku 2009 a môj nový životný príbeh sa začal písať keď som sa dostala do stavu, že chcem niečo nadobudnúť a nie žiť z mesiaca na mesiac. Toho času som bola na materskej s tretím dieťaťom keď sa ku mne dostala príležitosť na ktorú som si povedala :

„ak nie teraz tak nikdy!“

Dokázať vybudovať si nezávislý príjem, pracovať sama na seba a zároveň byť doma s deťmi.

Toto je príležitosť ktorú som dostala ja a dávam ju ďalším ženám, pretože ako zmenila život mne, zmení aj Vám a ja Vám na tej ceste pomôžem.

V projekte pomáham tomu, kto chce na sebe pracovať, kto sa chce niekam v živote posunúť a niečo dosiahnuť.  Čo stačilo mne a čo stačí aj Vám? Rozhodnutie, pevná vôľa, chtíč a vytrvalosť.

Som neskutočne vďačná za každého jedného človeka, ktorý mi prišiel do života, s kým zdieľam svoju cestu, ale nie som to len ja, ktorá žije svoj sen a to je na tom to najlepšie. Ľudia v tíme neustále rastú, postupne si menia svoj život tak, ako si ho predstavujú a ich sny sa stávajú skutočnosťou. V mojom tíme je veľa úspešných podnikateliek, ktoré začínali úplne bez skúseností s online podnikaním, dnes sú to ženy, ktoré generujú príjmy o ktorých niekedy ani nesnívali. Začať sa dá aj bez akýchkoľvek skúseností.

Pokiaľ ťa zaujíma ako na to, rada to naučím aj teba…

Lepšia Budúcnosť

Ak ešte niesi v skupinke na Fb, pridaj sa 
Môžeš sa inšpirovať, ostať v pozitívnom naladení v našej komunite.
 
Prajem ti krásny deň a teším sa na teba
Tvoja Erika

Referencie:

Helena Hyblerová

Spolupráca s tebou ma veľa naučila, si človek s veľkým srdcom. Vedieš ľudí správnym smerom, každý deň mi dávaš neskutočnú silu ísť ďalej a ďalej. Som lepším človekom aj vďaka tebe
Martina Sottova
 
Spolupracovať s top líderkou, ktorá je z praxe a všetko, čo poradí, predtým sama vyskúša ako to funguje, je asi najväčší dar, aký môžte dostať. Ak ste ochotní učit sa a napredovať, tak Erika je tá správna osoba, ktorá bude stáť za vami a pomahať vám vpred. Svojou obrovskou trpezlivosťou a vytrvalosťou ma učí, že všetko sa dá. Stačí si určiť cieľ a rozplánovať na drobné. A takýmto spôsobom chcem aj ja viesť svoj tím ľudí, aby každý, kto sa rozhodne pre spoluprácu, dosiahol svoj cieľ a splnil si svoj sen.
Ľudmila Topičová
 
Nemám první zkušenost mít nad sebou sponzora, ale rozhodně je pro mě první zkušenost, mít ho tak super jako je ERIKA AMBRÓZY. Děkuji za tohle setkáni s člověkem, který je tu pro mě kdykoli potřebuju a dělá svou práci srdcem.
Martina Zušťáková
 
Erika je super baba, ktorá mi ukázala cestu, ktorú som 5 rokov hľadala…. Naučila ma  veľa vecí….
Za čo  som jej veľmi vďačná. Jedno z toho, bolo negatívne myslenie….
Pamätám na deň, keď mi povedala že už viac taký negativizmus od teba nechcem počuť….
Aj sa stalo…. Je super kamoška, ktorá má podržala v ťažkých chvíľach, ale aj úžasná líderka, ktorá ma vedie po ceste po ktorej si aj ona sama prešla…. Úžastná mentorka…. Ďakujem Erika že sa naše životy stretli…