„Tajomstvo, ako som z úplného dna vytvorila tisícový biznis je odhalené“

Z úplného dna na tisícový biznis

  • Kontaktujte ma
  • Erika Ambrozy
  • erika.ambrozy@artegos.eu
Volám sa Erika Ambrózy, som maminou 3 detí (Karolína, Daniel a Anabel) a tiež som manželkou.
Nezačala som len včera, ale podnikaniu sa venujem od roku 2009 a v online sieťovom marketingu som od roku 2016.
Vytvorila som sieť, kde aktuálne hneď prvý mesiac v spolupráci v network spoločnosti som dosiahla celosvetový rekord a do 3 mesiacov top liderskú pozíciu v rámci Slovenska. Vediem tím ľudí a som zodpovedná za ich úspechy.  Venujem sa tiež mentoringu ženám, ktoré chcú na sebe pracovať, dosahovať sny a ciele a prípadne, ako nie jedna v mojom tíme, dať výpoveď v zamestnaní a naplno sa venovať podnikaniu.  
 
Tie výsledky som nedosiahla len tak, že by som sa nepričinila ničím.
 
Mávaš niekedy stavy, že by si všetko hodila za hlavu, že ťa nič nebaví? Ja som tiež nebola iná, tiež mi život udelil lekcie. Pokazilo sa, čo sa pokaziť mohlo, a aj to, čo by ma ani vo sne nenapadlo. Táto kniha nieje o sťažovaní sa, alebo plakaní nad tým, čím som prešla, aj keď toho nebolo málo, ale práve o tom, ako sa to dá zvládnuť, čo zmeniť.
Dočítaš sa práve to, ako som išla z úplného dna na tisícový biznis. Ako som sa k tomu dopracovala, čo všetko som musela urobiť, a ako to mám aktuálne teraz nastavené. Viem, že v mnoho situáciách sa nájdeš aj ty.

POZOR! E-BOOK JE ČASOVO OBMEDZENÝ

Toto je len predpredaj a skutočná cena je omnoho vyššia a všetko môžem ukončiť.
Pokiaľ stránku vidíš, tak môžeš e-book získať, ale keď táto stránka zmizne, tak už bude neskoro. Verím, že po prečítaní na teba zapôsobí tak, že budeš chcieť so mnou v budúcnosti spolupracovať či už dlhodobejšie, alebo požiadaš o pomoc vo svojom podnikaní.
 
Ouuu a keby si náhodou nad tým uvažovala…
 
NIE JE V TOM ŽIADNY HÁČIK! ALE ŽE VÔBEC ŽIADNY!

Uvedomujem si, že tento e-book je veľmi lacný…a preto sa možno samej seba pýtaš:

Kde je háčik?
Uvedomujem si, že existujú stránky, ktoré ti ponúkajú niečo veľmi lacné a potom ti každý mesiac stiahnu peniaze z tvojej karty.
Za týmto nie je žiadne skryté “mesačné členstvo” ktoré by si musela skúsiť ani nič podobné.
 
Doslova získaš celý tento e-book len za 14,90€, aby som čo najlepšie “začala náš možný vzťah” a dala ti obrovskú hodnotu.
 
Verím, že si e-book zamiluješ a uvidíš v ňom takú obrovskú hodnotu, že si so mnou dohodneš hovor a požiadaš ma o ďalšiu pomoc.

Tajný kód :

ERIKA20022